Snažíme sa o jedinečného riešenia, ktoré bude spĺňať ľudské, priestorové, funkčné a estetické kritéria. Poskytujeme komplexné služby začínajúce návrhom a končiace realizáciou projektu. Zaoberáme sa návrhmi architektúry a interiéru.

Ing.arch. Jakub Zelenčík
CEO & Architekt

+421 911 960 759
zelencik@archzet.sk

Mgr. Tomáš Černica
Dizajnér

cernica@archzet.sk

Ing.arch. Juraj Ženiš
Externý ArchitektArchitektúra

Naša firma sa zameriava na poskytovanie služby architektúry pre rôzne druhy stavieb. Náš tím odborníkov sa snaží vytvárať jedinečné a funkčné riešenia, ktoré zodpovedajú vašim požiadavkám a predstavám. Od návrhu až po realizáciu projektu sme pripravení vám pomôcť v každej fáze.

Interiér

Naši odborníci na interiérový dizajn vám pomôžu vytvoriť priestor, ktorý bude harmonizovať s vašim životným štýlom a preferenciami. Venujeme sa návrhu interiérov pre byty, rodinné domy, kancelárie a komerčné priestory. Sme pripravení spolupracovať s vami na každom kroku procesu, od návrhu až po realizáciu vášho projektu.

Vizualizácie

Vďaka vizualizáciám môžete vidieť, ako bude váš projekt vyzerať v reálnom prostredí, ešte pred jeho realizáciou. Ponúkame detailné vizualizácie interiérov a exteriérov, aby ste mohli vidieť každý detail vášho projektu a spraviť najlepšie rozhodnutia. Naši odborníci používajú najmodernejšie softvéry a technológie, aby dosiahli čo najrealistickejšie výsledky.